Kasia fotograf i psychoterapeuta

Jej największą pasją jest człowiek. Zaczęła zgłębiać jego naturę wybierając zawód psychoterapeuty, równolegle pracując jako fotograf. Te dwa zawody od długiego czasu współistnieją, niekiedy się uzupełniając. Od lat prowadzi psychoterapię indywidualną, grupy wsparcia i warsztaty z umiejętności psychospołecznych, od 7 lat fotografuje śluby, zna wszystkie blaski i cienie, pułapki i możliwości zawodu fotografa ślubnego. Pomoże Wam zobaczyć Waszą pracę na nowo i pokonać trudności, które powodują frustrację. 

Wierzy w śluby. Od lat pasjonują ją jako zjawisko społeczne, "rytuał przejścia" i możliwość zatrzymania na fotografiach tak intymnego momentu jest dla niej za każdym razem ważnym przeżyciem. Śluby wydają jej się zjawiskiem wielowątkowym i intrygującym. Podzieli się z Wami swoją psychologiczną, socjologiczną i antropologiczną wiedzą na temat ślubów. Może pozwoli Wam to w nowym świetle zobaczyć ten kawałek ludzkich relacji i deklaracji. 

Kasia była speakerką na konferencji Looks Like Film Kraków, możecie jej również posłuchać w Podcascie (link)

Kuba fotograf

Pomoże Wam odnaleźć równowagę i kontakt ze swoją fotograficzną naturą. Z nim udacie się w podróż wiodącą przez ćwiczenie uważności, pracę z oddechem, czytanie i tworzenie kompozycji, medytację obrazu, relaksację, inspirację fotografiami klasyków, aż po nowe odkrycie patrzenia i indywidualne projekty.

Droga do fotografii ślubnej prowadziła go przez studia fotograficzne, filozoficzne, pracę reportera w gazecie, fotografa architektury, aż do ludzi i relacji między nimi.

Autor projektu fotograficznego "O uważności" - wystawy prezentowanej w Polsce i zagranicą. Absolwent filozofii zagłębiający zagadnienia uważności.

-

Jesteśmy fotografami ślubnymi w Malachite Meadow

ma-me.pl 

W lutym wystąpimy na międzynarodowej konferencji Boring Workshop wśród jednych z najlepszch fotografów ślubnych.

.

Fot: Łukasz Topa

work przesyt Praca fotografa ślubnego wymaga stałego, intensywnego kontaktu z drugim człowiekiem, wykonywanie powtarzalnych czynności i wyścig z czasem. Mimo miłości do tego zawodu przez lata mogą zacząć dominować rutyny i automatyzacje.
life wzrost motywacji Cel warsztatów: wzrost samoświadomości, zrozumienie swoich nawyków i schematów, lepszy kontakt z samym sobą i innymi ludźmi,przełamanie stereotypów, wzrost asertywności
balance trening interpersonalny Warsztatowa forma, oparta na doświadczeniu grupowym, dająca praktyczne narzędzia i umiejętność połączenia życia osobistego i zawodowego.
Menu